Apie

Romas Dambrauskas – gerai žinomas pop muzikos atlikėjas. Praeityje dirbo Antano Dargio Mažeikių kultūros namų ansamblyje, grupėje „Auditorija“, eilę metų Romas Dambrauskas savo dainas dainavo grupėje „Raktas“. Dalyvauta įvairiose televizijos laidose ir muzikiniuose projektuose.

Lyriškos ir jautrios dainos jau tris dešimtmečius skamba radijo ir televizijos eteryje. Per kūrybinės veiklos metus jis  sukūrė daugiau nei 100 dainų savo muzika ir tekstais. Jo diskografijoje- net dvidešimt vienas albumas. Autorius ir atlikėjas labai daug koncertuoja Lietuvoje. Su savo dainomis nekart lankėsi ir užsienyje: Lenkijoje, Anglijoje, Danijoje, Vokietijoje, Kanadoje, Maltoje, Turkijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Jis ne tik muzikantas, dainų kūrėjas ir atlikėjas, bet ir tradicinių renginių Mažeikiuose organizatorius. Žiūrovai gausiai lankydavo Romo organizuojamus Mažeikių grupių ir solistų koncertus „Tip-Top Šou”, „Rudens fiesta”. Nuo 1989 metų Romas Dambrauskas beveik kasmet organizuoja kalėdinę fiestą Mažeikiuose „Naujametinis Reviu” ir „Kalėdos  su Romu Dambrausku“.

Prieš porą metų Romas subūrė muzikantų grupę ir su ja sėkmingai koncertuoja ne tik Lietuvos miestų scenose.

Šiuo metu Romas Dambrauskas gyvena ir kuria Mažeikiuose.